2021-09-28 09:17:01
درباره ما راهنما ارتباط با ما

دانلود انیمیشن Tangled 2010 (گیسوکمند)

0 /10
0 رأی

این انیمیشن را ارزیابی کنید :

خلاصه داستان انیمیشن Tangled :

پس از دریافت قدرت شفابخشی از یک گل جادویی ، نوزاد شاهزاده راپونزل در نیمه شب توسط مادر گوتل از قصر ربوده می شود. مادر گوتل می داند که قدرتهای جادویی گل در حال رشد در موهای طلایی راپونزل است و برای جوان ماندن ، او باید راپونزل را در برج مخفی خود نگه دارد. راپونزل در حال حاضر یک نوجوان است و موهای او بسیار رشد کرده است. راپونزل زیبا در تمام طول عمر خود در برج بوده و نسبت به دنیای بیرون کنجکاو است.

یک روز یک دزد فراری تصادفا به او بر می خورد، و حالا راپونزل تصمیم میگیرد به همراه او برای اولین بار قدم به دنیای بیرون بگذارد و بفهمد که واقعا چه کسی است.

محصول کشور :
United States of America ، Germany
زبان :
english ، German
تاریخ انتشار :
2010-11-24
زمان :
100 دقیقه
لینک های دانلود (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)
کیفیت : 480p | حجم : 578.61 MB دانلود
کیفیت : 720p | حجم : 845.75 MB دانلود

درباره انیمیشن

گیسوکمند یا ژولیده (به انگلیسی: Tangled) فیلم انیمیشن موزیکالی است که در سال ۲۰۱۰ توسط استودیوی والت دیزنی ساخته شد. داستان فیلم بر گرفته از داستان متل آلمانی راپانزل نوشتهٔ برادران گریم است. این انیمیشن، پنجاهمین انیمیشن کلاسیک والت دیزنی است. نام این فیلم قرار بود راپانزل باشد تا این‌که نهایتاً به گیسوکمند تغییر یافت. این فیلم در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۰ به صورت سه‌بعدی به نمایش درآمد.
گیسوکمند با بودجه‌ای ۲۶۰ میلیون دلاری به پرخرج‌ترین انیمیشن تاریخ تبدیل شد.

تصاویر

5 تصویر

تصویر 1 تصویر 2 تصویر 3 تصویر 4 تصویر 5

تریلر ها

1 تریلر

تریلر فیلم Tangled
تریلر انیمیشن Tangled 2010
برچسب ها:
دانلود انیمیشن گیسو کمند 2010 | دانلود کارتون گیسو کمند | دوبله فارسی کارتون گیسو کمند ژولیده | پخش آنلاین کارتون تانگلد
دیدگاه ها