دانلود انیمیشن Hotel Transylvania 2 2015 (هتل ترانسیلوانیا 2)

مویس و جانی با یکدیگر ازدواج می کنند و خوشبختانه در هتل ترانسیلوانیا زندگی می کنند. به زودی مویس باردار می شود و دنیس را به دنیا می آورد. هنگامی که او پنج ساله است ، دندان های نیش او رشد نکرده است و مویس فکر می کند به همراه جانی و دنیس به کالیفرنیا نقل مکان کنند تا به او فرصت دهند در بین انسان ها بزرگ شود. دراکولا از جانی می خواهد تا با مویس به خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا سفر کند و او را متقاعد کند که در هتل اقامت کند. در همین حال ، دراکولا به دوستانش فرانک ، وین ، گریفین ، موری و بلابی می پیوندد و آنها با دنیس به اردوگاه خون آشام ها می روند تا به دنیس یاد بدهند تبدیل به خون آشام شود تا مویس و جانی در هتل بمانند.

NaN
این انیمیشن را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

دوبله فارسی کارتون هتل ترانسیلوانیا 2 | لینک از UPTVS
کیفیت : 720p | حجم : 726 MB
کیفیت : 1080p | حجم : 1.27 GB

درباره انیمیشن

هتل ترانسیلوانیا ۲ (به انگلیسی: Hotel Transylvania 2) یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای در سبک کمدی فانتزی به شیوه سه‌بعدی است که توسط سونی پیکچرز انیمیشن تهیه شده و کلمبیا پیکچرز توزیع‌کننده آن است. فیلم به نویسندگی رابرت اسمیگل و کارگردان، گندی تارتاکوفسکی است که در کارنامه او جک سامورایی، آزمایشگاه دکستر و تایتان هم دیده می‌شود. این فیلم دنباله هتل ترانسیلوانیا در سال ۲۰۱۲ و هتل ترانسیلوانیا ۳ در سال ۲۰۱۸ است.

صداپیشگان، آدام سندلر، سلنا گومز، اندی سمبرگ، کوین جیمز، فرن درشر، جان لوویتز، استیو بوشمی، مالی شنون، مل بروکس، کیگان-مایکل کی و دیوید اسپید هستند. این فیلم در ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۱۵، توسط کلمبیا پیکچرز منتشر شده است. دنباله ی این فیلم در تابستان ۲۰۱٨ پخش شد.

بازیگر

تصویر

5 تصویر