دانلود انیمیشن Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation 2018 (هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات یک هیولا)

خانواده هیولا با کشتی تفریحی هیولایی لوکس تعطیلات خود را آغاز می کنند. هیولاها از تمام تفریحات کشتی که سفر دریایی ارائه می دهد لذت می برند ، از والیبال هیولا گرفته تا گشت و گذارهای عجیب و غریب و رسیدن به ماهی های برنزه. اما تعطیلات رؤیایی وقتی تبدیل به یک کابوس می شود که مویس متوجه می شود دراک عاشق ناخدای مرموز کشتی ، اریکا شده است ، که یک راز خطرناک را پنهان می کند که می تواند همه هیولاها را نابود کند.

NaN
این انیمیشن را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

دوبله فارسی
کیفیت : 480p | حجم : 602.94 MB
کیفیت : 720p | حجم : 879.99 MB
کیفیت : 1080p | حجم : 1.65 GB
کیفیت : 1080HQp | حجم : 2.28 GB

درباره انیمیشن

هتل ترانسیلوانیا ۳ : تعطیلات تابستانی (انگلیسی: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation‎) که به صورت بین‌المللی با نام هتل ترانسیلوانیا ۳: تعطیلات یک هیولا (انگلیسی: Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation‎) شناخته شده‌است یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای در ژانر کمدی فانتزی به شیوه سه‌بعدی به کارگردانی گندی تارتاکوفسکی است که در ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸ در ایالات متحده آمریکا منتشر شد. این فیلم توسط سونی پیکچرز انیمیشن تهیه و کلمبیا پیکچرز توزیع‌کننده آن است. این فیلم ادامه فیلم‌های هتل ترانسیلوانیا و هتل ترانسیلوانیا ۲ است.

فیلم با واکنش‌های خوبی از سوی منتقدان همراه بود. هتل ترانسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستانی ۵۲۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت در حالی که ۸۰ میلیون دلار بودجه ساخت آن بوده‌است. دنبالهٔ این فیلم هتل ترانسیلوانیا ۴ در دست ساخت بوده و قرار است در ۸ اوت ۲۰۲۱ پخش شود.

تصویر

5 تصویر