دانلود انیمیشن Trollhunters: Rise of the Titans 2021 (غول کش ها : ظهور تایتان ها)

آرکدیا ممکن است شبیه یک شهر معمولی باشد ، اما در مرکز خطوط جادویی و فرازمینی قرار دارد که آن را به پیوند بسیاری از نبردها در بین موجودات دیگر از جمله ترول ها ، بیگانگان و جادوگران تبدیل می کند.

در حال حاضر ، قهرمانان مجموعه های موفق غول کش ها، سه فراری  و جادوگران در حماسی ترین ماجراجویی خود با هم متحد می شوند ، جایی که آنها باید برای کنترل جادویی که همه آنها را به هم پیوند می دهد مبارزه کنند.

NaN
این انیمیشن را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

زیرنویس فارسی کارتون Trollhunters: Rise of the Titans 2021
کیفیت : 480p | حجم : 699 MB
کیفیت : 720p | حجم : 975 MB
کیفیت : 1080p | حجم : 1.9 GB
کیفیت : 1080HQp | حجم : 2.5 GB

درباره انیمیشن

شکارچیان غول : ظهور تایتان ها (به انگلیسی: Trollhunters: Rise of the Titans) یک فیلم علمی تخیلی رایانه ای آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی یوهان مات ، فرانسیسکو رویز ولاسکو و اندرو اشمیت و نویسندگی مارک گوگنهایم و دان و کوین هاگمن (تهیه کننده فیلم نیز هستند) است.

داستان این فیلم در ادامه مجموعه های تلویزیونی غول کش ها ، سه فراری  و جادوگران جریان پیدا میکند.

پس از یک سال پس از وقایع جادوگران ، نگهبانان آرکادیا برای آخرین بار به هم می پیوندند و در حال مبارزه با نظم شریرانه آرکین هستند که تایتان های اولیه را دوباره بیدار کرده اند.

این فیلم در 21 ژوئیه 2021  توسط Netflix منتشر شد و به طور کلی نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرد. با این حال ، با واکنش های متفاوتی از طرفداران مواجه شد که از پایان و تناقضات آن انتقاد کردند.

تصویر

7 تصویر