2021-09-28 07:44:45
درباره ما راهنما ارتباط با ما

فیلم Spider-Man: No Way Home 2021 (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست)

مشاهده تریلر

0 /10
0 رأی

این فیلم را ارزیابی کنید :

خلاصه داستان فیلم Spider-Man: No Way Home :

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر خواهد شد. 

محصول کشور :
United States of America
زبان :
english
تاریخ انتشار :
2021-12-26

درباره فیلم

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (انگلیسی: Spider-Man: No Way Home‎) یک فیلم رو به انتشار آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر پایهٔ شخصیت مرد عنکبوتی از مارول کامیکس ساخته شده‌است. تولید این فیلم به‌طور مشترک بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز و مارول استودیوز است و به وسیلهٔ سونی پیکچرز ریلیزینگ توزیع خواهد شد. در نظر گرفته شده‌است که این فیلم دنبالهٔ مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (۲۰۱۷) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (۲۰۱۹) باشد و بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. کارگردانی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست بر عهدهٔ جان واتس از فیلم‌نامه‌ای نوشتهٔ کریس مک‌کنا و اریک سامرز است. در این فیلم تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی، در کنار زندیا، جی. بی اسموو، جیکوب باتالون، مریسا تومی، جیمی فاکس، بندیکت کامبربچ و آلفرد مولینا ایفای نقش می‌کنند.

ساخت سومین فیلم مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۷ در حین توسعهٔ بازگشت به خانه در نظر گرفته شده بود. تا آگوست ۲۰۱۹، مذاکرات میان سونی و مارول استودیوز—که با هم فیلم‌های مرد عنکبوتی را تولید می‌کنند—برای اصلاح قرارداد با خروج مارول استودیوز از این پروژه به پایان رسید. با این وجود، واکنش منفی طرفداران، یک ماه پس از آن منجر به بستن یک قرارداد جدید میان دو کمپانی شد. در آن زمان برنامه‌ریزی شده بود که جان واتس، کریس مک‌کن، اریک سامرز و تام هالند برگردند. فیلم‌برداری در اکتبر ۲۰۲۰ در شهر نیویورک آغاز شد و سپس در همان ماه به آتلانتا منتقل شد. در طول فیلم‌برداری مشخص شد که جان واتس و آلفرد مولینا در این فیلم حضور دارند و شخصیت‌های فیلم‌های پیشین مرد عنکبوتی را بار دیگر ایفا می‌کنند. عنوان این فیلم در فوریه ۲۰۲۱ مشخص شد و فیلم‌برداری در ماه مارس به پایان رسید.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر خواهد شد. چهارمین فیلم مرد عنکبوتی نیز در حال توسعه است.

تصاویر

4 تصویر

تصویر 1 تصویر 2 تصویر 3 تصویر 4

تریلر ها

1 تریلر

تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home
تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home 2021
برچسب ها:
دانلود فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست | دانلود فیلم مرد عنکبوتی 4 | دانلود فیلم اسپایدر من 3 | توبی مگوایر | تام هالند | گارفیلد | مرد عنکبوتی جدید | سه مرد عنکبوتی با هم | مارول | استودیو مارول کمیک
دیدگاه ها