دانلود فیلم Spider-Man: No Way Home 2021 (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست)

 پیتر پارکر با بازی تام هالند به دنبال وقایع دور از خانه به قتل میستریو با بازی جیک جیلنهال متهم است و هویت محرمانه‌اش توسط جی. جونا جیمسون با بازی جی.کی. سیمونز در روزنامه دیلی باگل فاش شده است. پیتر پارکر برای طلب یاری نزد دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ می‌رود تا بخواهد با طلسمی اجرا کند که مرد ...

*نسخه اچ دی کم و زیرنویس شنیداری (زیرنویس اصلی هنوز منتشر نشده) *

NaN
این فیلم را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

فیلم Spider-Man: No Way Home با زیرنویس چسبیده فارسی
کیفیت : 480p | حجم : 888 MB
کیفیت : 720p | حجم : 1.2 GB
کیفیت : 1080p | حجم : 3.4 GB
کیفیت : 1080HQp | حجم : 2.4 GB

درباره فیلم

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (انگلیسی: Spider-Man: No Way Home) فیلمی آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر پایه  شخصیت مرد عنکبوتی از مارول کامیکس ساخته شده و در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. تولید این فیلم به‌طور مشترک بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز و مارول استودیوز بوده و به وسیلهٔ سونی پیکچرز ریلیزینگ توزیع شده‌است. این فیلم دنباله مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (۲۰۱۷) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (۲۰۱۹) هست و از این لحاظ بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. کارگردانی راهی به خانه نیست بر عهدهٔ جان واتس از فیلم‌نامه‌ای نوشته کریس مک‌کنا و اریک سامرز است و در آن تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی، در کنار زندیا، بندیکت کامبربچ، جیکوب باتالون، جان فاورو، جیمی فاکس، ویلم دفو، آلفرد مولینا، بندیکت وانگ، تونی ریوولوری، مریسا تومی، اندرو گارفیلد، و توبی مگوایر ایفای نقش می‌کند. در این فیلم پارکر از استیون استرنج (کامبربچ) درخواست می‌کند تا هویت خود را پس از افشای عمومی در دور از خانه از طریق جادو مخفی کند که در نهایت منجر به بازشدن ناگهانی مولتی‌ورس می‌شود و پنج ابرشرور از دنیاهای موازی وارد دنیای پارکر می‌شوند.

ساخت سومین فیلم مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۷ حین توسعه بازگشت به خانه در نظر گرفته شده بود. تا اوت ۲۰۱۹، مذاکرات میان سونی و مارول استودیوز — که با هم فیلم‌های مرد عنکبوتی را تولید می‌کنند — برای اصلاح قراردادشان با خروج مارول استودیوز از این پروژه به پایان رسید. با این وجود، واکنش منفی طرفداران یک ماه پس از آن منجر به بستن یک قرارداد جدید میان دو کمپانی شد. در آن زمان برنامه‌ریزی شده بود که جان واتس، کریس مک‌کن، اریک سامرز و تام هالند برگردند. مراحل فیلم‌برداری در اکتبر ۲۰۲۰ در شهر نیویورک آغاز شد و سپس در همان ماه به آتلانتا منتقل شد و در مارس ۲۰۲۱ به پایان رسید. راهی به خانه نیست به مفهوم مولتی‌ورس می‌پردازد و دنیای سینمایی مارول را به مجموعه‌ای از فیلم‌های گذشتهٔ مرد عنکبوتی ارتباط می‌دهد. بازیگران متعددی - از جمله بازیگران قبلی مرد عنکبوتی، مگوایر و گارفیلد - نقش خود را از زمان فیلم‌های مرد عنکبوتی به کارگردانی سم ریمی و مارک وب دوباره ایفا می‌کنند. بازگشت مگوایر و گارفیلد موضوع گمانه‌زنی‌های شدید مردم بود و علی‌رغم افشای چندین اطلاعات از این فیلم، سونی و مارول سعی کردند تا آخرین لحظه مشارکت آن‌ها را انکار کنند.

مراسم افتتاحیه مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ در تئاتر فاکس ویلیج لس آنجلس برگزار شد و درنهایت در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و در زمینهٔ نقش‌آفرینی بازیگران، فیلم‌نامه، وزن احساسی، سکانس‌های اکشن، فیلم‌برداری، کارگردانی و موسیقی مورد ستایش قرار گرفت. این فیلم بیش از ۹۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته‌است.

بازیگر

کارگردان

Jon Watts

Jon Watts

  • United States of America

نویسنده

Steve Ditko

Steve Ditko

  • United States of America
Stan Lee

Stan Lee

  • United States of America
Chris McKenna

Chris McKenna

  • United States of America