دانلود انیمیشن What If...? 2021 (چه می‌شود اگر …؟)

این سریال بررسی می کند که چه اتفاقی می افتد اگر لحظه های اصلی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) به گونه ای متفاوت اتفاق بیفتد.

NaN
این انیمیشن را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

فصل 1 | لینک از UPTVS
قسمت 1
کیفیت : 720p | حجم : 291 MB
کیفیت : 1080p | حجم : 488 MB
قسمت 2
کیفیت : 720p | حجم : 320 MB
کیفیت : 1080p | حجم : 563 MB

درباره انیمیشن

چی میشد اگه … ؟ (به انگلیسی: ?...What If) یک سریال رو به پخش اینترنتی انیمیشنی آمریکایی در ژانر آنتولوژی است که ای سی بردلی برای دیزنی+ ساخته‌است، این سریال بر اساس مجموعه‌ای از مارول کامیکس به همین نام ساخته شده‌است. این سریال بررسی می‌کند که چه اتفاقی می‌افتد اگر لحظه‌های اصلی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) به گونه‌ای متفاوت اتفاق بیفتد. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است، و اولین اثر انیمیشنی آنها است. در این سریال بردلی نویسنده و شورانر است و برایان اندروز کارگردان آن است.

جفری رایت درنقش ناظر بازی می‌کند که راوی این سریال است. تا سپتامبر سال ۲۰۱۸، مارول استودیو در حال ساخت سریال‌های زیادی برای دیزنی + بود، و سریالی که قرار بود بر اساس چه می‌شود اگر … ؟ ساخته شود. اولین بار در مارس ۲۰۱۹ گزارش شد. این سریال یک ماه بعد به‌طور رسمی معرفی شد و شخصیت‌های زیادی در این سریال قرار است توسط بازیگرانی که آنها را در فیلم‌ها نقش آفرینی می‌کنند، بازیگری شوند.

ویکی پدیا

بازیگر

کارگردان

نویسنده