دانلود فیلم Ghostbusters: Afterlife 2021 (شکارچیان روح: افترلایف)

درباره‌ی خانواده‌ای است که به یک شهر کوچک نقل مکان می‌کنند و در این شهر آنها بیشتر در مورد خود خواهند دانست و یاد خواهند گرفت. آنها خیلی زود اتفاقات ترسناکی را تجربه می‌کنند و با ارواحی روبرو می‌شوند که به نوعی به پدربزرگشان متصل هستند و…

ژانر ها :

فانتزی کمدی
NaN
این فیلم را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

فیلم Ghostbusters: Afterlife 2021 با زیرنویس چسبیده فارسی
کیفیت : 480p | حجم : 815 MB
کیفیت : 720p | حجم : 1.1 GB
کیفیت : 1080p | حجم : 2.2 GB
کیفیت : 1080HQp | حجم : 3.1 GB

درباره فیلم

شکارچیان روح: افترلایف (به انگلیسی: Ghostbusters: Afterlife) یک فیلم کمدی فراطبیعی آمریکایی از سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جیسون ریتمن است که فیلمنامه آن را با گیل کنان نوشته‌است. در این فیلم کری کون، فین ولفهارد، مکینا گریس، پل راد، لوگان کیم و سلست اوکانر به ایفای نقش می‌پردازند، در حالی که بیل موری، دن آیکروید، ارنی هادسون، آنی پاتس و سیگورنی ویور نقش‌های خود را از فیلم اصلی بازی می‌کنند. این فیلم دنباله فیلم‌های شکارچیان روح (۱۹۸۴) و شکارچیان روح ۲ (۱۹۸۹) به کارگردانی پدر رایتمن، ایوان، و چهارمین فیلم از مجموعه فیلم شکارچیان روح است. داستان فیلم که ۳۲ سال پس از وقایع شکارچیان روح ۲ اتفاق می‌افتد، یک مادر مجرد و دو فرزندش را به تصویر می‌کشد که به شهر کوچکی در اکلاهما نقل مکان می‌کنند، جایی که آنها ارتباط خود را با شکارچیان روح و میراث مخفی پدربزرگشان کشف می‌کنند.

سومین فیلم شکارچیان روح از زمان شکارچیان روح ۲ در حال ساخت بود، اما به دلیل امتناع موری از اجرای آن متوقف شد. در نهایت، به شکارچیان روح: بازی ویدئویی تبدیل شد که دن آیکروید اصرار داشت که «در اصل سومین فیلم» است. پس از مرگ هارولد رامیس یکی از بازیگران فیلم در سال ۲۰۱۴، سونی یک ریبوت نسخهٔ زنانه به کارگردانی پال فیگ را تولید و در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. پس از اینکه فیلم فیگ جنجال برانگیخت و از نظر تجاری شکست خورد،جیسون رایتمن دنباله ای برای فیلم‌های اصلی ساخت. بازیگران جدید تا ژوئیه ۲۰۱۹ و بازیگران فیلم اصلی دو ماه بعد معرفی شدند. این کتاب پس از مرگ به رامیس تقدیم شده‌است که از او در تیتراژ پایانی یاد می‌شود. فیلمبرداری از ژوئیه تا اکتبر ۲۰۱۹ انجام شد.

شکارچیان روح: افترلایف در ۲۳ اوت ۲۰۲۱، در جریان رویداد سینماکان ۲۰۲۱ در لاس وگاس، بدون اعلام قبلی به نمایش درآمد. پس از چهار بار تأخیر از تاریخ اولیه ژوئیه ۲۰۲۰ به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹ بر سینما، در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد، آنها اجراها، کارگردانی رایتمن، تقدیم به رامیس و لحن نوستالژیک را تحسین کردند، اما از فیلمنامه و سرویس هواداران انتقاد کردند. این فیلم با بیش از ۱۷۳ میلیون دلار فروش در سراسر جهان به دهمین فیلم پرفروش ۲۰۲۱ در ایالات متحده تبدیل شد.

بازیگر

کارگردان

نویسنده

Gil Kenan

Gil Kenan

  • England