دانلود فیلم Zack Snyder's Justice League 2021 (لیگ عدالت زک اسنایدر)

بروس وین که در تلاش است تا فداکاری سوپرمن را بی نتیجه نگذارد با دایانا پرینس به منظور گردآوری تیمی از ابرانسان ها تا از زمین در مقابل حمله ای فاجعه بار جلوگیری کنند همکاری میکنند.ماموریت سخت تر از آنچه بروس فکرش را میکرد از آب درمی آید چرا که به منظور تشکیل این تیم هر کدام از اعضا باید با شیاطینی که آنها را عقب میزنند مقابله کنند.حال بتمن،واندرومن،آکوامن،فلش و سایبورگ گرد هم آمده اند هر چند ممکن است دیگر برای متوقف کردن اسپن ولف،دساد و دارکساید و اهداف وحشتناکشان دیر شده باشد

NaN
این فیلم را ارزیابی کنید :

لینک های دانلود : (تمامی فیلم ها سانسور و بازبینی شده می باشد.)

دوبله فارسی فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر | لینک از UPTV
کیفیت : 720p | حجم : 2.27 GB
کیفیت : 1080p | حجم : 4.35 GB
زیرنویس چسبیده فارسی فیلم Zack Snyder's Justice League 2021
کیفیت : 720p | حجم : 3.45 GB
کیفیت : 1080p | حجم : 6.83 GB
تماشا آنلاین

درباره فیلم

لیگ عدالت اسنایدر کات (به انگلیسی: Justice League snyder Cut) یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر است. این نسخه بدلیل ترک ناگهانی فیلم توسط کارگردان فیلم زک اسنایدر و تغییر کارگردان (جاس ویدون) باعث شد که صحنه هایی از آن حذف شود و بخش های زیادی دوباره فیلمبرداری شود که باعث شد نسخه جاس ویدون با واکنش منفی هواداران و منتقدان همراه شود و پس از سه سال از اکران و درخواست مکرر هواداران از برادران وارنر برای پخش نسخه دست کاری نشده و اولیه که توسط زک اسنایدر کارگردانی شده بود، وارنر تصمیم گرفت آن را در اوایل سال ۲۰۲۱ اکران کند.در ابتدا لیگ عدالت زک اسنایدر به صورت یک مینی سریال چهار قسمتی پخش می شود و هر قسمت یک ساعت طول می کشد. سپس نسخه کامل و چهارساعته آن منتشر می شود. این فیلم از طریق سرویس اچ بی او مکس پخش می شود و این بازسازی نیازمند ۲۰-۳۰ میلیون دلار بیشتر برای تکمیل جلوه های بصری، امتیاز و ویرایش است.

گروه بازیگران این فیلم شامل بن افلک، هنری کویل، ایمی آدامز، جرد لتو گل گدوت، ازرا میلر، جیسون موموآ، ری فیشر، دایان لین، کانی نیلسون و جی کی سیمونز می باشد. لیگ عدالت زک اسنایدر به ماجراهای لیگ عدالت (بتمن، سوپرمن، واندر وومن، فلش، آکوامن و سایبورگ) و تلاش آن ها برای نجات دنیا از تهدید استپن ولف که از طرف دارکساید و ارتشش به زمین فرستاده شده می پردازند.

فیلم لیگ عدالت سال ۲۰۱۷ دچار مشکلاتی شد. فیلم نامه قبل و حین تولید، بین سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دچار تغییرات عمده ای شد. در ماه مه ۲۰۱۷، اسنایدر پس از مرگ دخترش و در مرحله پس از تولید از کار کناره گرفت و ویدون جایگزین او شد و بعنوان کارگردان بی نام، فیلم را تکمیل کرد. ویدون بر فیلمبرداری مجدد و دیگر تغییرات کار نظارت کرد و فضای فیلم را سبک تر و طنز آن را بیشتر کرد و به دستور کمپانی برادران وارنر مدت فیلم را به ۱۲۰ دقیقه کاهش داد. این نسخه از لیگ عدالت تبدیل به بمب گیشه شد و نقدهای متفاوتی گرفت.  "منبع:ویکی پدیا"

بازیگر

کارگردان

Zack Snyder

Zack Snyder

  • United States of America

نویسنده

Zack Snyder

Zack Snyder

  • United States of America
Chris Terrio

Chris Terrio

  • United States of America
Jerry Siegel

Jerry Siegel

  • United States of America
Joe Shuster

Joe Shuster

  • United States of America
Will Beall

Will Beall

  • United States of America