2021-08-02 01:09:06
درباره ما راهنما ارتباط با ما

فیلم Zack Snyder's Justice League 2021  (لیگ عدالت زک اسنایدر)

فیلم  Zack Snyder's Justice League لیگ عدالت زک اسنایدر
مشاهده تریلر

0 /10
0 رأی

این فیلم را ارزیابی کنید :

خلاصه داستان فیلم Zack Snyder's Justice League :

بروس وین که در تلاش است تا فداکاری سوپرمن را بی نتیجه نگذارد با دایانا پرینس به منظور گردآوری تیمی از ابرانسان ها تا از زمین در مقابل حمله ای فاجعه بار جلوگیری کنند همکاری میکنند.ماموریت سخت تر از آنچه بروس فکرش را میکرد از آب درمی آید چرا که به منظور تشکیل این تیم هر کدام از اعضا باید با شیاطینی که آنها را عقب میزنند مقابله کنند.حال بتمن،واندرومن،آکوامن،فلش و سایبورگ گرد هم آمده اند هر چند ممکن است دیگر برای متوقف کردن اسپن ولف،دساد و دارکساید و اهداف وحشتناکشان دیر شده باشد

محصول کشور :
United States of America
زبان :
english
تاریخ انتشار :
2021-03-18
رده سنی :
R
زمان :
240 دقیقه

درباره فیلم

لیگ عدالت اسنایدر کات (به انگلیسی: Justice League snyder Cut) یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر است. این نسخه بدلیل ترک ناگهانی فیلم توسط کارگردان فیلم زک اسنایدر و تغییر کارگردان (جاس ویدون) باعث شد که صحنه هایی از آن حذف شود و بخش های زیادی دوباره فیلمبرداری شود که باعث شد نسخه جاس ویدون با واکنش منفی هواداران و منتقدان همراه شود و پس از سه سال از اکران و درخواست مکرر هواداران از برادران وارنر برای پخش نسخه دست کاری نشده و اولیه که توسط زک اسنایدر کارگردانی شده بود، وارنر تصمیم گرفت آن را در اوایل سال ۲۰۲۱ اکران کند.در ابتدا لیگ عدالت زک اسنایدر به صورت یک مینی سریال چهار قسمتی پخش می شود و هر قسمت یک ساعت طول می کشد. سپس نسخه کامل و چهارساعته آن منتشر می شود. این فیلم از طریق سرویس اچ بی او مکس پخش می شود و این بازسازی نیازمند ۲۰-۳۰ میلیون دلار بیشتر برای تکمیل جلوه های بصری، امتیاز و ویرایش است.

گروه بازیگران این فیلم شامل بن افلک، هنری کویل، ایمی آدامز، جرد لتو گل گدوت، ازرا میلر، جیسون موموآ، ری فیشر، دایان لین، کانی نیلسون و جی کی سیمونز می باشد. لیگ عدالت زک اسنایدر به ماجراهای لیگ عدالت (بتمن، سوپرمن، واندر وومن، فلش، آکوامن و سایبورگ) و تلاش آن ها برای نجات دنیا از تهدید استپن ولف که از طرف دارکساید و ارتشش به زمین فرستاده شده می پردازند.

فیلم لیگ عدالت سال ۲۰۱۷ دچار مشکلاتی شد. فیلم نامه قبل و حین تولید، بین سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دچار تغییرات عمده ای شد. در ماه مه ۲۰۱۷، اسنایدر پس از مرگ دخترش و در مرحله پس از تولید از کار کناره گرفت و ویدون جایگزین او شد و بعنوان کارگردان بی نام، فیلم را تکمیل کرد. ویدون بر فیلمبرداری مجدد و دیگر تغییرات کار نظارت کرد و فضای فیلم را سبک تر و طنز آن را بیشتر کرد و به دستور کمپانی برادران وارنر مدت فیلم را به ۱۲۰ دقیقه کاهش داد. این نسخه از لیگ عدالت تبدیل به بمب گیشه شد و نقدهای متفاوتی گرفت.  "منبع:ویکی پدیا"

تصاویر

2 تصویر

تریلر ها

2 تریلر

movie1020 trailer5244
تریلر فیلم Zack Snyder's Justice League 2021
movie1020 trailer6546
تریلر اصلی فیلم Zack Snyder's Justice League 2021
دیدگاه ها